O mnie

Agata Kalina

Nazywam się Agata Kalina.  Jestem pedagogiem, surdologopedą, terapeutą karmienia oraz dogoterapeutą. Ukończyłam szkolenie z zakresu badania noworodków Skalą Oceny Zachowań Noworodka NBAS Brazeltona oraz certyfikowane szkolenie Developmental Baby Massage Petera Walkera. Prowadzę Fundację Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali” w Poznaniu oraz Niepubliczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną „Cali Mali”.

Na stałe współpracuję z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prowadząc zajęcia dla studentów studiów magisterskich oraz podyplomowych na kierunkach Logopedia kliniczna oraz Neurologopedia. Stworzyłam certyfikowany program pracy dla terapeutów oraz nauczycieli „LogoSensoryka”, który od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem oraz popularnością.

Od wielu lat pracuję z najmłodszymi Dziećmi oraz ich Rodzinami w tzw. terapii karmienia. Jestem mamą na potrójnym etacie.

Zapraszam do świata oswajania.
Dobry przepis na terapię karmienia? Znam go!
Zapraszam do zapoznania się z Holistycznym Programem Terapii Karmienia „Oswojenie ma znaczenie”.
Włożyłam w to serce, wiele godzin nauki z zagranicznych źródeł, wiele przepracowanych godzin terapii z Dziećmi z wyzwaniami w zakresie jedzenia.

Zapraszam